50 Griffiths (20.)   16 Lázár (76.)
  50 Griffiths

(66.)

A mérkőzés előtt:

A héten műtött Filip Sztaniszavljevics mellett kézsérülése miatt hiányzik a keretből brazil támadónk, Bruno Moraes is. Vállsérülése után ott van viszont a kispadon Lázár Bence, valamint első alkalommal NB I-es mérkőzésen a meccskeretben találkozhatunk a 19 éves Toricska Rajmond nevével, aki 14-es számmal mutatkozhat be az élvonalban, ha a stáb bizalmat szavaz a fiatal szélsőnek.

A hazai csapat sárga mezben, fekete nadrágban és fekete sportszárban, mi lila-fehér csíkos mezben fehér nadrágban és fehér sportszárban lépünk pályára.

Csapatunkat mintegy 300 szurkoló kísérte el.

I. félidő:

1. perc: A hazai csapat kezdte a mérkőzést.

11. perc: Christ egy parádés labdával találta meg Simont a hazaiak 16-osának területén. Átvette majd lőtt, de Szűcs bravúrral védte a lövést.

12. perc: Marics kapott egy labdát a védőink mögé. Levette a 16-osunk területén. Cselezett és 8 méterről lőtt, de Balajcza hatalmas bravúrral védte a léc alá tartó lövést

16. perc: Szabó 18 méteres lövése egy méterrel a kapunk fölött ment ki.

18. perc: Christ indította Remilit egy labdával a pápai 16-oson belül, de a védők fel tudtak szabadítani játékosunk elől.

20. perc: Griffiths kapott sárgalapot Kabát felrúgásáért.

21. perc: Marics indult el a kapunk irányába, de Antón a lövés pillanatában becsúszott, így szöglet következett.

34. perc: Antón indította Christ a bal széles, aki egy cselt követően középre passzolt, de Kabát elől bele tudtak érni a labdába, így az a kapu mellett ment ki centikkel.

37. perc: Kényszerű csere a hazaiaknál. Tóth helyett Maróti a pályán.

40. perc: Nagy futott fel a jobb oldalon. Balajcza kifutott a kapujából, de a hazai védő előbb érte el azt, de centikkel a kapunk mellett ment ki.

41. perc: Szabó 25 méterről leadott lövése fél méterrel a kapufa mellett hagyta el a játékteret.

42. perc: Quintero indított a védőink mögé belőtt labdával Maricsot, aki megint előbb érte el azt, mint kapusunk, de tekerése a jobb felső sarok mellé ment.

1 perc hosszabbítás

Vége az első félidőnek.

A szünetben:

Cseréltünk a szünetben. Remili helyett Lázár Bence a pályán.

II. félidő:

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt.

53. perc: Ismételten cserél a hazai csapat. Nagy helyett Tóth folytatja.

56. perc: Szabó bal oldali szabadrúgását Griffiths fejelte 4 méterről kapura, de Balajcza hatalmas bravúrral védte azt.

62. perc: Kabát jobb oldali szabadrúgásáról centikkel maradt le a hosszú oldalon Vasziljevics.

63. perc: Marics futotta le Antónt, majd laposan lőtt, de lövése centikkel elkerülte a bal alsó sarkát kapuknak.

64. perc: Szélesi adott be a jobb oldalról egy labdát Kabátnak középre. Levette azt, majd a védők lábai alatt pattogósan ellőtte, de Szűcs védte a jobb alsóba tartó lövést.

66. perc: Harmadik csere a Pápánál. Szabó helyett Arsics a pályán.

67. perc: Griffiths rúgta fel Szélesit, ezért megkapta második sárga lapján, így a játékvezető kiállította.

70. perc: Kabát jobb oldali beadásáról Simon maradt le centikkel.

75. perc: Tajthy 16 méteres lövése alig vánszorgott el az alapvonalig. Tóth csapott le rá, de összecsúszott Balajczával. a játékvezető kifelé ítélt szabadrúgást.

76. perc: Lázár Bence kapott sárgalapot.

78. perc: Kabát bal oldali szögletét Vasziljevics fejelte 4 méterről kapura, de Szűcs hatalmasat úszva a levegőben kiöklözte a léc alá tartó labdát.

79. perc: Baloghtól kapott egy védők mögé belőtt labdát Antón, aki a szögletet követően maradt elől. Átvette azt, majd, félfordulattal Szűcs fölött a jobb alsó sarokba emelte a labdát. (0-1)

82. perc: Kabát passzolt Simonhoz, aki a másik oldalon érkező Lázárnak passzolt, aki 4 méterről a kapu fölé rúgta a labdát.

2 perc hosszabbítás

90. perc: Kabát 20 méteres lövése egy méterrel ment el a haza kapu mellett.

90 perc: Christ helyett Eninful a pályán.