Felkészülési mérkőzés: Újpest FC - Balassagyarmat: 1 - 0
Győzelemmel hangoltunk a keddi Magyar Kupa mérkőzésünkre.

Kezdők: Gundel-Takács, Balázs, Pávkovics, Kálnoki-Kis, Burekovic, Sankovic, Onovo, Koré, Cseke, Remzifaik, Tischler

Cserék: Banai, Szűcs, Németh, Filipovic

Ez történt percről percre:

1. perc: A Balassagyarmat csapata kezdte a mérkőzést.

6. perc: Tischler fejelt ki a tizenhatosunkon kívülre egy veszélyes vendég bal oldali beadást.

14. perc: Onovo ugratta ki középen Remzifaikot, de a vendégek hálóőre jól jött ki a kapujából, és felszabadított.

20. perc: Balázs veszélyes jobb oldali beadása középen Tischlernek centiméterekkel volt csak magasabb. Nagy lehetőség maradt ki.

22. perc: Cseke ugratta ki középen pontosan Tischlert, akit az utolsó pillanatban szerelt egy vendég védő.

25. perc: Koré szögletét Pávkovics fejelte 5 méterről a kapuba, de a bíró szabalytalanságot látott, és kifelé ítélt szabadrúgást.

33. perc: Koré pontos jobb oldali beadását középen Tischler fejelte a kapu fölé 10 méterről, de szorongatott helyzetből.

38. perc: Tischler pontos bal oldali beadását 5 méterről Remzifaik pofozta a hálóba, de a partjelző lest intett.

39. perc: Cseke vezethette egyedül a vendég kapusra a labdát, de a cselt követően túlságosan kisodródott, így nem tudta a kapuba lőni a játékszert.

41. perc: Remzifaik lőtt laposan a tizenhatosunk sarkától, a vendégek kapusa bravúrral hárította a próbálkozást.

Véget ért az első félidő. Újpest FC - Balassagyarmat: 0 - 0

46. perc: Csapatunk kezdte a második játékrészt. Nebojsa Vignjevic cserélt: Burekovic helyett Szűcs kapott lehetőséget.

48. perc: Góóól! Balázs lekészítését követően Tischler lőtt közelről a kapuba. Újpest FC - Balassagyarmat: 1 - 0

60. perc: Ismét cserélt vezetőedzőnk: Gundel-Takács helyett Banai kapott lehetőséget a kapunkban.

67. perc: A vendégek 47-es számú játékosa lőtt felső kapufát 18 méterről.

69. perc: Harmadik cserénk: Remzifaik helyett Filipovic kapott lehetőséget a bizonyításra.

73. perc: Németh is lehetőséget kapott, Csekét váltotta a pályán.

79. perc: Filipovic próbálkozott 20 méterről, de a túlságosan lelassuló és középre tartó labdát a vendégek kapusa könnyedén fogta.

83. perc: Németh pontos kiugratását követően Tischler talált a kapuba, de a partjelző ismét lest intett.

85. perc: Az vendégek 11-es számú játékosa kezezésért sárga lapos figyelmeztetést kapott.

Véget ért a mérkőzés. Újpest FC - Balassagyarmat: 1 - 0 (TIschler 48')