20Bajnoki
Cím
9Magyar Kupa
Győzelem
3Szuperkupa
Győzelem
3Ezüst-
cipő
1Bronz-
cipő

DVSC - Újpest FC

Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion, 2017. május 6. 18:00

Debrecen, Debreceni Nagyerdei Stadion
2017. május 6. 18:00

Hírek - Utánpótlás

Kapustábor és kiválasztó!

Ha te is szeretnél az Újpest FC utánpótláscsapataiban védeni, jelentkezz a táborunkba.

Fiataljaink Németországot is meghódították

U12-es csapatunk német honban járt egy focitornán.

Utánpótlás eredmények

Fiataljaink felemás hétvégét zártak.

A jövő a miénk!

U17-es csapatunk múlt héten egy színvonalas nemzetközi tornán vett részt.

Újpest FC II. - Jászberényi FC: 0-4

NB III-as csapatunk nem tudta itthon tartani a három pontot.

Utánpótlás eredmények

Felemás hétvégét zártak utánpótláscsapataink.

Putnok FC - Újpest FC II.: 6-0

NB III-as csapatunk vereséget szenvedett a 26. fordulóban.

Újpest FC II. - ESMTK: 1-3

NB III-as csapatunk nem bírt a vendégekkel.

Utánpótlás eredmények

Jó hétvégét zártak utánpótláscsapataink.

Utánpótlás eredmények

Nálunk nem csak a fiúk rúgnak labdába.

Utánpótlás eredmények

A hétvégén játszott mérkőzések mérlege: 7 győzelem, 1 vereség.

DVSC-DEAC II. - Újpest FC II.: 0-0

NB III-as csapatunk döntetlent ért el a DVSC-DEAC II. vendégeként.

Okt. 03. 17:00 Sportorvosi vizsgálat
1046, Tábor utca 16.
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: Szeptember közepétől, heti két edzés
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: K:18:30, SZ:18:30, P:18:30
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás, Hevér János, Kriska Gábor
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: K:17:00, SZ:17:00, P:17:00
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás, Hevér János, Kriska Gábor
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 15:00
Bajnokság: II. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 18:00
Bajnokság: II. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 16:45
Bajnokság: BLSZ I. osztály (U17-es korcsoport)
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 16:30
Bajnokság: III. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H - P: 15:15
Bajnokság: III. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H - P: 15:15
Bajnokság: NB III.
Szakmai stáb: lásd lent
Utánpótlás operatív igazgató: Víg Péter
Szakmai vezető: Szabó György
Edzők: Szekeres Zoltán, Füle Antal, Mundi Viktor
Koordinációs edzők: Filkor Attila, Kriska Gábor
Kapusedzők: Pleskó László
Gyúró: Kovács Zoltán
Technikai vezető: Kiss Ferenc
Játékosmegfigyelő: Kajtár István
Technikai vezető: Kiss Ferenc
E-mail: kiss.ferenc@ujpestfc.hu

#15

Kecskés

Ákos

#15 Kecskés Ákos