20Bajnoki
Cím
9Magyar Kupa
Győzelem
3Szuperkupa
Győzelem
3Ezüst-
cipő
1Bronz-
cipő

Újpest FC - Vasas FC

Szusza Ferenc Stadion, 2017. március 29. 20:00

Szusza Ferenc Stadion
2017. március 29. 20:00

Hírek - Utánpótlás

Utánpótlás eredmények

A legkisebbektől a fiatal felnőttekig mindenki pályára lépett a hétvégén.

Újpest FC II. - Hajdúböszörményi TE: 2-1

NB III-as csapatunk izgalmas mérkőzésen szerezte meg első győzelmét.

Beindult az élet a Tábor utcában!

U12-es játékosaink házi szervezésű tornán jártak.

Utánpótlásunk ismét bizonyított

U12-es csapatunk a II. Mózner János emléktornán szerepelt kiválóan, jutalma egy szépen csillogó bronzérem lett.

Ismét taroltak a legkisebbek

Ifjú tehetségeink vasárnap futsal tornán jártak.

MTK Budapest II - Újpest FC II: 2 - 0

NB III-as csapatunk nem tudta növelni pontjai számát.

Utánpótlás eredmények

Fiatal csapataink fantasztikus hétvégét tudhatnak maguk mögött.

Utánpótlás eredmények

A hétvégén játszott mérkőzések mérlege: 3 győzelem és 1 döntetlen.

Újpest FC II - Tállya KSE: 0 - 2

NB III-as csapatunk egy jó első félidőt követően vereséget szenvedett.

Utánpótlás eredmények

A hétvégén játszott mérkőzések mérlege: 3 győzelem, 1 döntetlen.

REAC - Újpest FC II: 1 - 1

NB III-as csapatunk sokáig vezetett a tabella hatodik helyezettje ellen, de a végén mégis egy ponttal kellett beérnünk.

Utánpótlás felkészülési eredmények

A barátságos meccsek mérlege 3 győzelem és 2 vereség.

Okt. 03. 17:00 Sportorvosi vizsgálat
1046, Tábor utca 16.
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: Szeptember közepétől, heti két edzés
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: K:18:30, SZ:18:30, P:18:30
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás, Hevér János, Kriska Gábor
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: K:17:00, SZ:17:00, P:17:00
Bajnokság: Bozsik program, Kiemelt Bozsik program, Kölyök liga
Szakmai vezetők, edzők: Kiss Ferenc, Weisz Tamás, Hevér János, Kriska Gábor
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 15:00
Bajnokság: II. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 18:00
Bajnokság: II. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 16:45
Bajnokság: BLSZ I. osztály (U17-es korcsoport)
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H – P: 16:30
Bajnokság: III. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H - P: 15:15
Bajnokság: III. osztály Közép A csoport
Szakmai stáb: lásd lent
Edzések helyszíne: Tábor utca 16. (1046)
Edzések időpontja: H - P: 15:15
Bajnokság: NB III.
Szakmai stáb: lásd lent
Utánpótlás operatív igazgató: Víg Péter
Szakmai vezető: Szabó György
Edzők: Szekeres Zoltán, Füle Antal, Mundi Viktor
Koordinációs edzők: Filkor Attila, Kriska Gábor
Kapusedzők: Pleskó László
Gyúró: Kovács Zoltán
Technikai vezető: Kiss Ferenc
Játékosmegfigyelő: Kajtár István
Technikai vezető: Kiss Ferenc
E-mail: kiss.ferenc@ujpestfc.hu

#23

Banai

Dávid

#23 Banai Dávid