#9 Theophilus  Solomon

Eredmények

Verseny Időpont Helyszín Csapatok Eredmény
BLSZ I. osztály 2019. június 1.
szombat 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont ÚBV LABDARÚGÓ KFT. - Újpest FC II. 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. május 25.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - FŐV. VÍZMŰVEK SK 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. május 18.
szombat 17:00
Rákosmenti TK Sporttelep RAFC - Újpest FC II. 1 - 3
(1 - 3)
BLSZ I. osztály 2019. május 11.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - CSEP-GÓL FC SE 1 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. május 3.
péntek 19:00
Budai II. László Stadion REAC SPORT KFT. - Újpest FC II. 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. április 27.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - PESTSZENTIMREI SK 10 - 0
(2 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. április 17.
szerda 19:15
Vasas Sporttelep 43. SZ. ÉPÍTŐK SK - Újpest FC II. 0 - 7
(0 - 4)
BLSZ I. osztály 2019. április 13.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - XII.kerület Svábhegy FC 6 - 0
(3 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. április 6.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - KELEN SC 1 - 2
(1 - 1)
BLSZ I. osztály 2019. március 30.
szombat 11:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ UNIONE FC - Újpest FC II. 0 - 2
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. március 23.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - IKARUS BSE 4 - 0
(4 - 0)
BLSZ I. osztály 2019. március 16.
szombat 15:00
Budafoki MTE Sporttelep BUDAFOKI MTE LABDARÚGÓ KFT. - Újpest FC II. 0 - 7
(0 - 2)
BLSZ I. osztály 2019. március 9.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - ASR GÁZGYÁR 2 - 1
(1 - 1)
BLSZ I. osztály 2019. március 3.
vasárnap 14:00
Ikarus BSE TESTVÉRISÉG SE - Újpest FC II. 0 - 7
(0 - 3)
BLSZ I. osztály 2019. február 23.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - 1908 SZAC BUDAPEST 4 - 0
(2 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. november 24.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - ÚBV LABDARÚGÓ KFT. 8 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. november 17.
szombat 13:00
Fővárosi Vízművek SK FŐV. VÍZMŰVEK SK - Újpest FC II. 2 - 2
(1 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. november 10.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - RAFC 3 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. november 4.
vasárnap 13:30
Csep-Gól FC CSEP-GÓL FC SE - Újpest FC II. 0 - 5
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. október 27.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - REAC SPORT KFT. 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. október 19.
péntek 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep PESTSZENTIMREI SK - Újpest FC II. 1 - 2
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. október 14.
vasárnap 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 - 1
(1 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. október 5.
péntek 20:30
Goldball Park XII.kerület Svábhegy FC - Újpest FC II. 0 - 0
(0 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. szeptember 29.
szombat 16:00
Kelen SC KELEN SC - Újpest FC II. 1 - 1
(1 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. szeptember 22.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - UNIONE FC 2 - 2
(1 - 2)
BLSZ I. osztály 2018. szeptember 15.
szombat 10:00
Ikarus BSE IKARUS BSE - Újpest FC II. 0 - 2
(0 - 1)
BLSZ I. osztály 2018. szeptember 8.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - BUDAFOKI MTE LABDARÚGÓ KFT. 6 - 0
(4 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. szeptember 1.
szombat 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep ASR GÁZGYÁR - Újpest FC II. 2 - 2
(2 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. augusztus 25.
szombat 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - TESTVÉRISÉG SE 4 - 0
(4 - 0)
BLSZ I. osztály 2018. augusztus 18.
szombat 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep 1908 SZAC BUDAPEST - Újpest FC II. 3 - 3
(2 - 2)

#9

Theophilus

Solomon

#9 Theophilus  Solomon