#1 Pajovic Filip
Születési idő 1993. 07. 30.
 

Irány a Shop

 

Jegyvásárlás

 

A kezdőrúgáshoz

 

További lehetőségek

 

Eredmények

Verseny Időpont Helyszín Csapatok Eredmény
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. május 29.
vasárnap 15:30
Nyíregyháza, Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC - Újpest FC Leány U-16 6 - 2
(3 - 0)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. május 20.
péntek 16:30
Kecskemét, Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Kar Kecskemét MERCEDES KLC - Újpest FC Leány U-16 3 - 3
(2 - 0)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. május 14.
szombat 16:00
Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep SOROKSÁR SC - Újpest FC Leány U-16 0 - 6
(0 - 3)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. május 12.
csütörtök 14:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - GYULAI AMAZONOK 2 - 9
(1 - 4)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. április 30.
szombat 16:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 3 - 3
(2 - 1)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. április 17.
vasárnap 13:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - DVSC-DEAC 3 - 0
(2 - 0)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport Törölve Üllő Városi Sporttelep ASTRA-ALEF HFC - ÜLLŐ - Újpest FC Leány U-16 Törölve
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. március 30.
szerda 17:15
Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - AIRNERGY FC - Újpest FC Leány U-16 1 - 0
(1 - 0)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2022. március 20.
vasárnap 14:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 13 - 0
(7 - 1)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. november 21.
vasárnap 13:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 - 8
(0 - 3)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. november 14.
vasárnap 13:00
Gyula, Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep GYULAI AMAZONOK - Újpest FC Leány U-16 6 - 3
(4 - 0)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. november 7.
vasárnap 13:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - MERCEDES KLC 5 - 6
(2 - 3)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. október 30.
szombat 11:00
Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC - Újpest FC Leány U-16 5 - 8
(1 - 2)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. október 20.
szerda 12:30
Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont DVSC-DEAC - Újpest FC Leány U-16 2 - 4
(1 - 3)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. október 17.
vasárnap 12:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - SOROKSÁR SC 16 - 0
(7 - 1)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. október 9.
szombat 14:00
Békéscsaba, Békéscsabai Kórház utcai Stadion BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE - Újpest FC Leány U-16 1 - 9
(0 - 5)
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport Törölve Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - ASTRA-ALEF HFC - ÜLLŐ Törölve
Leány Regionális U-16 NP Keleti csoport 2021. szeptember 19.
vasárnap 13:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Leány U-16 - AIRNERGY FC 0 - 1
(0 - 1)

#1

Pajovic

Filip

#1 Pajovic Filip