20Bajnoki
Cím
9Magyar Kupa
Győzelem
3Szuperkupa
Győzelem
3Ezüst-
cipő
1Bronz-
cipő

Újpest FC - MTK Budapest

Budapest, Szusza Ferenc Stadion, 2017. április 29. 18:00

Budapest, Szusza Ferenc Stadion
2017. április 29. 18:00

Eredmények

Verseny Időpont Helyszín Csapatok Eredmény
U-14 II. osztály Közép A 2017. április 22.
szombat
Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT. - Újpest FC U-14 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2017. április 15.
szombat
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - MONORI SE 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2017. április 8.
szombat
Budapest, Láng SK Sporttelep ANGYALFÖLDI SI DSE - Újpest FC U-14 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2017. április 1.
szombat
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - TABÁNI SPARTACUS SKE 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2017. március 25.
szombat
Budapest, ESMTK Sporttelep / Zodony u. / ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT. - Újpest FC U-14 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2017. március 18.
szombat
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - TATABÁNYAI ALAPÍTVÁNY SK 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2017. március 11.
szombat
Budapest, Goldball Park GOLDBALL `94. FC SE - Újpest FC U-14 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2017. március 4.
szombat
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - GLORIETT SE 0 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. december 4.
vasárnap 13:00
Budapest, Sport11 Sport és Szabadidőközpont MÉSZÖLY FOCISULI SE - Újpest FC U-14 0 - 5
(0 - 2)
U-14 II. osztály Közép A 2016. november 25.
péntek 13:00
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - III. KER. TVE 6 - 1
(2 - 1)
U-14 II. osztály Közép A 2016. november 20.
vasárnap 11:00
Vác, Váci Reménység Sporttelep VÁC VÁROS LSE - Újpest FC U-14 2 - 0
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. november 12.
szombat 12:00
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - SOROKSÁR SPORT CLUB KFT. 4 - 0
(2 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. november 5.
szombat 11:00
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - REAC SPORTISKOLA SE 7 - 0
(2 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. október 29.
szombat 12:00
Dabas, FC Dabas Sporttelep FC DABAS - Újpest FC U-14 1 - 4
(1 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. október 22.
szombat 12:00
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT. 5 - 2
(2 - 1)
U-14 II. osztály Közép A 2016. október 16.
vasárnap 12:00
Monor, Monor Városi Sporttelep MONORI SE - Újpest FC U-14 0 - 2
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. október 8.
szombat 11:00
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - ANGYALFÖLDI SI DSE 0 - 2
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. október 1.
szombat 11:00
Budapest, Sport11 Sport és Szabadidőközpont TABÁNI SPARTACUS SKE - Újpest FC U-14 3 - 0
(2 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. szeptember 24.
szombat 11:00
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - ESMTK LABDARÚGÓ EGYLET KFT. 3 - 0
(1 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. szeptember 18.
vasárnap 12:00
Tatabánya, Grosics Gyula Stadion TATABÁNYAI ALAPÍTVÁNY SK - Újpest FC U-14 0 - 2
(0 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. szeptember 10.
szombat 11:00
Budapest, Chinoin SC Sporttelep Újpest FC U-14 - GOLDBALL `94. FC SE 5 - 1
(3 - 0)
U-14 II. osztály Közép A 2016. szeptember 3.
szombat 12:00
Budapest, Etalon Sportiskola Sporttelep GLORIETT SE - Újpest FC U-14 1 - 3
(0 - 1)

#19

Nemanja

Andric

#19 Nemanja Andric