29 Litauszki (66.)   89 Szekeres (82.)
  99 Suljic (87.)   80 Haraszti (90.)
           5 Luque (90+1.)

A mérkőzés előtt:

Térdsérülés miatt Vermes Krisztián, ülőideg-gyulladás miatt Jarmo Ahjupera nincs keretben, rajtuk kívül a térdműtét után már rehabilitációs munkát végző Bojan Mihajlovics, Nikolas Proesmans és Molnár Sándor hiányzik. Simon Krisztián a szerdai kupamérkőzésen kisebb térdsérülést szenvedett, ő a kispadon kezdi a találkozót.

I. félidő:

1. perc: Kabát Péter és Dusan Vasziljevics indította útjára a labdát. Kabát Péterre egyébként a magyar Aranylabda közönségszavazásán ide kattintva lehet szavazni.

5. perc: Hajduch húzta le Kabát szögletét.

10. perc: Czvitkovics jobboldali beadását Sztaniszavljevics fejelte ki Haraszti elől szögletre. A pontrúgás veszélyesen jött középre, de Vaszicsku - háttal a kapunak - csak a léc fölé tudta rúgni a labdát.

12. perc: Lencse 17 méteres lövése centikkel a jobb kapufánk mellet ment ki.

20. perc: Haraszti indult meg a kapunk irányába, de Litauszki - a 16-os vonalán - szabályosan szerelte, így Balajcza meg tudta szerezni a labdát

22. perc: Litauszki indította a védők mögé belőtt labdával Ngawat, de Tamás bravúros és szabályos becsúszással szerelte védőnket, így kirúgással folytatódott a mérkőzés.

23. perc: Lencse kapott sárgalapot, mert a 16-osunk területén belül feldobta magát.

28. perc: Sztaniszavljevics passzolt a baloldalon felfutó Ngawa-hoz, aki a középen érkező Lázár fejére lőtte a labdát, de csatárunk fejese egy méterrel kapu mellé ment.

31. perc: Vasziljevics röviden passzolt Juanan felé egy labdát, amire Margitics csapott le. Lövésébe még beleért Balajcza, de a labda a bal alsó sarokban kötött ki. (0-1)

32. perc: Kabát beadását Sztaniszavljevics fejelte a védő fejére, ahonnan szögletre ment a labda.

36. perc: Czvitkovics 30 méteres szabadrúgását Balajcza magabiztosan húzta le a levegőből.

38. perc: Lázár beadását, az érkező Vasziljeivcs elől Polonkai rúgta ki a mezőnybe.

39. perc: Lázár cselezett az ellenfél 16-osának területén belül, majd a középen érkező Kabáthoz passzolt, aki négy méterről telibe lőtte a bal kapufát.

40. perc: Vasziljevics középre adott labdájáról Kabát centikkel maradt le.

43. perc: Ngawa szerzett erőszakosan egy labdát az ellenfél ötösénél. Cselezett, és a másik oldalon érkező Vasziljevicshez passzolt, akit hátulról kicsit meglöktek, így nem tudta már irányítani a lövését, ami kapu mellé ment.

45. perc: Suljic egy rosszütemű becsúszásért kapott sárga lapot. A szabadrúgás mögé Czvitkovics állt, aki Margiticsnek passzolt. A védő 20 méterről lőtt, de Balajcza bravúrral kapufára ütötte a labdát. A kipattanót Polonkai lőtte újra kapura, de kapusunk újra hatalmas bravúrral védett.

Az eset után a játékvezető lefújta az első félidőt.

A szünetben:

A szünetben egyik csapat sem cserélt.

II. félidő:

46. perc: A vendégcsapat kezdte a második játékrészt.

53. perc: Hajduchot támadta le Sztaniszavljevics. A vendégkapus játékosunkba rúgta a
labdát, de az nem a kapu felé pattant, hanem a mezőnybe.

54. perc: Kettős csere nálunk. Bavon és Balogh Balázs áll be Kabát és Sztaniszavljevics helyére.

57. perc: Suljic indította Bavont, aki egy csel után kapura lőtt, de lapos lövését Hajduch magabiztosan fogta.

59. perc: Balogh baloldali szögletét Lázár ráfejelte Szekeres fejére, így újabb sarokrúgás jön.

60. perc: MEGVAN AZ EGYENLÍTÉS !!!! Balogh szögletét röviden fejelték ki a védők. Szankovics lövése Juanan-on megpattant a labda, így Lázár elő került, aki nagy erővel kilőtte a hosszú sarkot a vendég kapus hasa alatt. (1-1)

63. perc: Újra vezet a Puskás Akadémia! Czvitkovics szöglete Szekeres elé került, aki 7 méterről nagy a erővel a léc alá lőtt. (1-2)

64. perc: Cserél a vendégcsapat. Nikolics lépett pályára Szakály helyett.

66. perc: 11-est ítélt a játékvezető! Polonkai lövése pattant Litauszki kezére. Védőnk egyben sárga lapot is kapott. A labda mögé Lencse állt, és a jobbra mozduló Balajcza mellett a bal alsó sarokba lőtt. (1-3)

68. perc: Haraszti 22 méteres lövése egy méterrel a kapunk mallett ment ki.

69. perc: Az utolsó cserénk a mérkőzésen. Szankovics helyett Simon lépett pályára.

71. perc: Nikolics 16 méterről lőtt, de Balajcza magabiztosan fogta a lapos, gyenge lövést.

74. perc: Czvitkovics lövését védte vetődve Balajcza.

79. perc: SZÉPÍTETTÜNK! Balogh jobboldali szabadrúgását Lázár csúsztatta meg, és a hosszún érkező Litauszki talppal a hálóba lőtt. (2-3)

80. perc: Suljic cselezett a jobboldalon. Középre adott labdáját Vasziljevics fejelte kapu fölé. Cserél a vendégcsapat. Tóth B. helyett Luque folytatja.

82. perc: Szekeres kapott sárga lapot Lázár felrúgásáért. A szabadrúgást Vasziljevics lőtte kapura, de Hajduch hatalmas bravúrral védte a jobb alsóba tartó lövést.

86. perc: Balogh baloldali szögletét Lázár fejelte a felső lécre.

87. perc: Balogh szögletét Lázár csúsztatta meg, de a nagy kavarodásban senki nem tudta kapura lőni a labdát. Az ellentámadásból Suljic megkapta második sárga lapját így a játékvezető kiállította.

88. perc: EGYENLÍTETTÜNK! Bavon kevergetett a baloldalon, majd középre lőtte a labdá, ami elment a védők előtt, és a jobboldalon érkező Simon a hálóba lőtt. (3-3)

90. perc: Haraszti kapott sárga lapot Vasziljevics felrúgásáért. Egyben ez volt az utolsó megmozdulása a vendégjátékosnak. Helyére Tischlet állt be.

Négy perc hosszabbítás

90+1. perc: Luque kapott sárga lapot kezezést miatt.

90+2. perc: Nego beíveléséről Bavon késett le középen.

90+4. perc: Balogh 30 méteres szabadrúgását Lázár kapufára fejelte.