7 Simon (75.)     7 Jovanovic (45.)
          35 Gerson (67.)
          44 Mateos (90+2.)

A mérkőzés előtt:

Jarmo Ahjupera ülőideg-gyulladás, Vermes Krisztián pedig térdsérülés miatt nincs keretben, rajtuk kívül sérülés miatt Nikolas Proesmans, Molnár Sándor, Bojan Mihajlovics, Toricska Rajmond és Bősz Levente nem állhat a szakmai stáb rendelkezésére. Az első találkozón nem esett gól, a csapatok 0-0-ról kezdik a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második felvonását.

I. félidő:

1. perc: Csapatunk kezdte a mérkőzést.

2. perc: Sztaniszavljevics lövését védte Jova.

2. perc: Böde 13 méteres lövése csattant a kapufa külső részén.

5. perc: Egyperces szünet után folytatódott a találkozó.

7. perc: Jenner beadását Diallo fejelte hét méterről kapu fölé.

9. perc: Kabát Péter passzát Suljic sarokkal tette le Simon elé, szélsőnk pedig 8 méterről kapura lőtt, Jova kiütötte a labdát.

13. perc: Kabát szabadrúgásába senki nem ért bele, de Jova bravúrral védte. A lecsorogó labda Vasziljeivcs elé került, akinek gyenge lövését szintén a vendég hálóőr blokkolta.

19. perc: Ismét egy Kabát szabadrúgás, amit ezúttal Ngawa csúsztatott meg, de Jova szögletre ütötte azt.

24. perc: Somalia beadását Böde fejelte kapura. A lövést Juanan blokkolta, de a közelében álló Baloghra rúgta a labdát, ami felpattant a levegőbe, így kapusunk magabiztosan húzta el azt.

27. perc: Gyömbér rúgta fel Kabátot a vendég kaputól 23 méterre. A labda mögé a sértett állt, és kilőtte a sorfalban álló Bödét.

Két perccel ezelőtti ütközés után Somalia maradt lent, akit le is kell cserélni.

29. perc: Balogh 30 méteres lövése fél méterrel a vendégkapu mellett ment ki.

30. perc: A megsérült Somalia helyett Gerson állt be.

39. perc: Jenner beadását Böde, Juanan szorításából próbálta kapura fejelni, de védőnk még beleért, így a labda szögletre ment. A sarokrúgás nem volt veszélyes.

41. perc: Ngawa futott el a baloldalon. A középre lőtt labdáját Kabát 20 centivel a kapufa mellé fejelte.

42. perc: Suljic bolondította meg a jobboldalon a védőjét, majd a középen érkező Vasziljevicshez passzolt, akinek bal alsó sarokba tartó lövését hatalmas bravúrral védte Jova.

44. perc: Busai rúgta fel Ngawa-t, így a játékvezető felmutatta a mérkőzés első sárga lapján a vendégjátékosnak.

Kettő perc hosszabbítás

45. perc: Böde indult meg a kapunk irányába. Litauszki és Ngawa együttesen szerelte a csatárt, így szöglet következi. Az ítélet nem tetszett néhány vendégjátékosnak, így megrohamozták a játékvezetőt. Kabát és Jovanovic is sárga lapot kapott kakaskodásért.

A szögletet követően a játékvezető lefújta az első félidőt.

A szünetben:

A szünetben egyik csapat sem cserélt.

II. félidő:

46. perc: A vendégcsapat kezdte a második játékrészt.

50. perc: Simon labdáját Ngawa 13 méterről méterekkel a kapu fölé lőtte.

52. perc: Ionescu 20, középre tartó méteres lövését bravúrral védte Balajcza.

53. perc: Suljic beadását Jova a középen felugró Simon elől húzta le a levegőből.

57. perc: Litauszki fejelte ki Jova kezéből a labdát, és szerzett gólt, de a játékvezető nem adta meg a találatot.

61. perc: Suljic futott el a jobboldalon, majd egyből középre centerezett. Jova első szándékra még kiejtette a labdát, de másodjára megszerezte azt.

63. perc: Balogh szabadrúgását a védők fejelték ki a 16-os vonalán álló Simonhoz, akinek 20 méteres lövése kapu fölé szállt.

65. perc: Litauszki 30 méteres lövése egy méterrel a jobb alsó sarok mellett hagyta el a játékteret.

66. perc: Böde 17 méteres kapáslövését Balajcza csak oldalra tudta ütni, a kipattanót Litauszki rúgta szögletre.

67. perc: Gerson kapott sárga lapot Suljic felrúgásáért.

70. perc: Böde 10 méteres lövését Balajcza vetődve védte.

71. perc: GÓÓÓÓÓÓÓL !!!! Megvan a vezetés!!!! Nego beadását Vasziljevics fejelte a jobb alsó sarokba. (1-0)

73. perc: Mateos rosszul szabadított fel, és Kabátba rúgta a labdát, de csatárunktól hosszan elpattant a játékszer, így Jova megszerezte azt.

75. perc: Simon is sárga lapot kapott Jenner felrúgásáért. A labda mögé a sértett állt, és Balajcza bravúrral ütötte ki a léc alá tartó labdát.

76. perc: Gerson 8 méteres lövése ment fél méterrel a kapu mellé. Egyben csere is nálunk. Simont Bavon váltja a pályán.

Az elmúlt percekben nem forogtak veszélyben a kapuk, inkább mezőnyjáték dominált.

86. perc: Vasziljevics 23 méteres lövése a méterekkel a kapu fölé szállt. Gólszerzőnknek ez volt ma az utolsó megmozdulása, ugyanis helyette Szankovics lépett pályára.

Három perc hosszabbítás

90. perc: Harmadik cserénk a mérkőzésen. Suljic helyett Lázár Bence folytatja.

90+2. perc: Busai 4 méteres lövését fantasztikus bravúrral védte Balajcza. A védés után Mateos kapott sárga lapot reklamálásért.

Kassai Viktor lefújta a mérkőzést! Dusan Vasziljevics góljával legyőztük a Ferencváros csapatát, és bejutottunk a legjobb nyolc közé!!