Genzler Gellért profi szerződést kapott

Genzler Gellért profi szerződést kapott

A fiatal kapus a papírok aláírásával hivatalosan is klubunk tagjává vált. 

Genzler nyáron érkezett klubunkhoz, az ausztriai edzőtábort is végigcsinálta a felnőttekkel, illetve rendszeresen az NB I-esekkel készült. Jó teljesítményének köszönhetően a héten profi szerződést írhatott alá, így innentől kezdve tétmérkőzésekre is nevezhető. 

"Újabb fontos állomáshoz érkeztem a pályafutásomban. Hálás vagyok mindazoknak, akik önzetlenül és bennem bízva segítettek ebben a folyamatban. Büszke vagyok, hogy szerződtetett játékosként csatlakozhatok ehhez a kiváló klubhoz. Elkötelezett vagyok abban, hogy minden tudásommal és lelkesedésemmel a legjobbamat nyújtsam mind a csapatom, mind pedig a szurkolóink számára" - mondta a 21 éves kapus a szerződés megkötésekor. 

banner szelfizz

Újpest Football Club

1044 Budapest, Megyeri út 13.