Gyűjtsd össze a Legendákat!

Gyűjtsd össze a Legendákat!

Az MTK elleni mérkőzésen debütál stadionunkban a repohár-rendszer.

Az Újpest FC a környezettudatosság területén tett komoly lépést: a szombati, MTK elleni OTP Bank Liga-meccsen büféinkben már elérhető lesz az újrapohár-rendszer, amelynek köszönhetően klubunk utat mutat a hulladékcsökkentés és a fenntarthatóság útján. 

Klubunk természetesen szeretett volna nem csak a bolygó, de szurkolóink kedvében is járni: a tartós használatra tervezett poharakon – melyből összesen kilenc féle készült – legendás játékosaink szerepelnek.

Elsőként pedig nem mást kaparinthattok meg, mint stadionunk névadóját, az NB I történetének legeredményesebb játékosát, Szusza Ferencet!

A hazai találkozóinkon újabb legendák érkeznek majd, így lehetőségetek van mindet összegyűjteni, illetve a későbbiekben saját poharaitokat bármikor újra használni, ezzel is mérsékelve a felesleges szemét termelését.

A vásárlás és a visszaváltás részleteiről a stadion büféiben érdeklődhettek.


banner szelfizz

Újpest Football Club

1044 Budapest, Megyeri út 13.