#55 Szakály Péter
Születési idő 1986. 08. 17.

DVSC - Újpest FC
2021. augusztus 8. 17:45

2021. augusztus 8. 17:45

 

Irány a Shop

 

Jegyvásárlás

 

A kezdőrúgáshoz

 

További lehetőségek

 

Mérkőzések

Verseny Időpont Helyszín Hazai Csapatok Vendég
NB III. Keleti-csoport 2021. augusztus 11.
szerda 17:30
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
NB III. Keleti-csoport 2021. augusztus 15.
vasárnap 17:30
Kolorcity Aréna KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. augusztus 22.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
NB III. Keleti-csoport 2021. szeptember 1.
szerda 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep TISZAFÜREDI VSE - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. szeptember 4.
szombat 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - DVSC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. szeptember 12.
vasárnap 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep FÜZESGYARMATI SK - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. szeptember 22.
szerda 16:00
Tállya Községi Sporttelep TÁLLYA KSE - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. szeptember 26.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - SÉNYŐ-CARNIFEX FC
NB III. Keleti-csoport 2021. október 3.
vasárnap 15:00
Szojka Ferenc Stadion SBTC - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. október 10.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - DVTK II.
NB III. Keleti-csoport 2021. október 17.
vasárnap 13:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. október 20.
szerda 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - HIDASNÉMETI VSC POLGÁRI KFT.
NB III. Keleti-csoport 2021. október 24.
vasárnap 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont PUTNOK FC - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. október 31.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - JÁSZBERÉNYI FC
NB III. Keleti-csoport 2021. november 7.
vasárnap 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep DEAC - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. november 14.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - BKV ELŐRE
NB III. Keleti-csoport 2021. november 21.
vasárnap 13:00
Kisvárda Várkerti Sporttelep KISVÁRDA MASTER GOOD II. - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2021. november 28.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - EGER SE
NB III. Keleti-csoport 2021. december 5.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
NB III. Keleti-csoport 2022. február 13.
vasárnap
Hajdúszoboszlói Sporttelep AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. február 20.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
NB III. Keleti-csoport 2022. február 27.
vasárnap
Békéscsaba Utánpótlás Központ BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. március 6.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - TISZAFÜREDI VSE
NB III. Keleti-csoport 2022. március 13.
vasárnap
Debreceni Nagyerdei Stadion DVSC II. - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. március 20.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - FÜZESGYARMATI SK
NB III. Keleti-csoport 2022. március 27.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - TÁLLYA KSE
NB III. Keleti-csoport 2022. április 3.
vasárnap
Sényő Sporttelep SÉNYŐ-CARNIFEX FC - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. április 10.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - SBTC
NB III. Keleti-csoport 2022. április 13.
szerda
DVTK Edzőközpont DVTK II. - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. április 17.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
NB III. Keleti-csoport 2022. április 24.
vasárnap
Hidasnémeti Sportcentrum HIDASNÉMETI VSC POLGÁRI KFT. - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. május 1.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - PUTNOK FC
NB III. Keleti-csoport 2022. május 4.
szerda
Jászberényi Városi Stadion JÁSZBERÉNYI FC - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. május 8.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - DEAC
NB III. Keleti-csoport 2022. május 15.
vasárnap
BKV Előre Sporttelep BKV ELŐRE - Újpest FC II.
NB III. Keleti-csoport 2022. május 22.
vasárnap
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - KISVÁRDA MASTER GOOD II.
NB III. Keleti-csoport 2022. május 29.
vasárnap
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion EGER SE - Újpest FC II.

#55

Szakály

Péter

#55 Szakály Péter