#55 Szakály Péter
Születési idő 1986. 08. 17.

Újpest FC - ZTE FC
2021. május 8. 19:30

2021. május 8. 19:30

 

Irány a Shop

 

Jegyvásárlás

 

A kezdőrúgáshoz

 

További lehetőségek

 

Eredmények

Verseny Időpont Helyszín Csapatok Eredmény
Női NB II. Keleti csoport 2021. május 5.
szerda 18:00
Hatvan, Hatvani Népkert Spottelep FC HATVAN - Újpest FC Női NB II. 1 - 2
(1 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2021. április 18.
vasárnap 16:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - NYÍRSÉG NŐI SCE 1 - 0
(0 - 0)
Női NB II. Keleti csoport 2021. április 6.
kedd 16:00
Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion SZOLNOKI MÁV UFC - Újpest FC Női NB II. 2 - 5
(2 - 4)
Női NB II. Keleti csoport 2021. március 31.
szerda 19:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma MONORI SE - Újpest FC Női NB II. 5 - 1
(2 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2021. március 28.
vasárnap 17:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - BVSC-ZUGLÓ 11 - 0
(7 - 0)
Női NB II. Keleti csoport 2021. március 14.
vasárnap 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - NAGYMÁGOCS NSE 0 - 0
(0 - 0)
Női NB II. Keleti csoport 2021. március 7.
vasárnap 15:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - CIGÁND SE 3 - 0
(0 - 0)
Női NB II. Keleti csoport 2021. február 27.
szombat 15:00
Gyula, Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep GYULAI AMAZONOK - Újpest FC Női NB II. 0 - 4
(0 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2021. február 13.
szombat 12:00
Kazincbarcika, Kazincbarcika Pete András stadion KAZINCBARCIKAI SC FC - Újpest FC Női NB II. 0 - 3
(0 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2020. november 8.
vasárnap 15:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 - 2
(1 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2020. október 31.
szombat 15:00
Nyíregyháza, Nyíregyháza Városi Stadion NYÍRSÉG NŐI SCE - Újpest FC Női NB II. 0 - 4
(0 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2020. október 25.
vasárnap 17:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - SOROKSÁR SC 3 - 1
(1 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2020. október 18.
vasárnap 16:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - FC HATVAN 3 - 1
(1 - 1)
Női NB II. Keleti csoport 2020. október 7.
szerda 19:30
Budapest, Vasas Sporttelep VASAS AKADÉMIA - Újpest FC Női NB II. 1 - 8
(0 - 3)
Női NB II. Keleti csoport 2020. október 4.
vasárnap 16:30
BUDAPEST, BVSC-Zugló Tatai úti Sporttelep BVSC-ZUGLÓ - Újpest FC Női NB II. 0 - 9
(0 - 3)
Női NB II. Keleti csoport 2020. szeptember 27.
vasárnap 17:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - SZOLNOKI MÁV UFC 8 - 1
(3 - 0)
Női NB II. Keleti csoport 2020. szeptember 19.
szombat 16:00
Nagymágocs, Nagymágocs Sportpálya NAGYMÁGOCS NSE - Újpest FC Női NB II. 1 - 11
(0 - 7)
Női NB II. Keleti csoport 2020. szeptember 13.
vasárnap 16:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - GYULAI AMAZONOK 3 - 0
(0 - 0)
Női NB II. Keleti csoport 2020. szeptember 9.
szerda 18:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC Női NB II. - KAZINCBARCIKAI SC FC 4 - 1
(3 - 0)

#55

Szakály

Péter

#55 Szakály Péter