Az oldal jelenleg karbantartás alatt áll. Az esetleges hibákért elnézést kérünk.
#23 Banai Dávid
Születési idő 1994. 05. 09.

Újpest FC - Budapest Honvéd
2023. január 28. 0:00

2023. január 28. 0:00

 

Irány a Shop

 

Jegyvásárlás

 

A kezdőrúgáshoz

 

További lehetőségek

 

Eredmények

Verseny Időpont Helyszín Csapatok Eredmény
NB III. Keleti-csoport 2022. december 4.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - Hódmezővásárhelyi FC 0 - 0
(0 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. november 27.
vasárnap 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - KECSKEMÉTI TE II. 0 - 0
(0 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. november 19.
szombat 13:00
Majosi SE Sporttelep Majosi SE - Újpest FC II. 0 - 0
(0 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. november 13.
vasárnap 11:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - Budapest Honvéd MFA-II. 2 - 1
(1 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. november 6.
vasárnap 13:00
Dunaújváros, Dunaújvárosi Stadion DUNAÚJVÁROS - Újpest FC II. 4 - 0
(3 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. október 30.
vasárnap 11:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - Ferencvárosi TC II. 2 - 1
(0 - 1)
NB III. Keleti-csoport 2022. október 22.
szombat 11:00
Budapest, ESMTK Stadion MTK BUDAPEST II. - Újpest FC II. 1 - 3
(0 - 2)
NB III. Keleti-csoport 2022. október 16.
vasárnap 11:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - Paksi FC II. 5 - 4
(5 - 3)
NB III. Keleti-csoport 2022. október 9.
vasárnap 15:00
Monor, Balassi Bálint utcai Stadion (Monor) Monor - Újpest FC II. 0 - 1
(0 - 1)
NB III. Keleti-csoport 2022. október 2.
vasárnap 11:00
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - PTE-PEAC 2 - 1
(0 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. szeptember 28.
szerda 16:00
Cegléd, Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd) CEGLÉDI VSE - Újpest FC II. 2 - 1
(1 - 1)
NB III. Keleti-csoport 2022. szeptember 25.
vasárnap 16:00
Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion SZOLNOKI MÁV FC - Újpest FC II. 0 - 1
(0 - 1)
NB III. Keleti-csoport Törölve Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - BALASSAGYARMATI VSE Törölve
NB III. Keleti-csoport 2022. szeptember 4.
vasárnap 16:00
Iváncsa, Károlyi István Sporttelep Iváncsa Iváncsa KSE - Újpest FC II. 5 - 0
(4 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. augusztus 31.
szerda 17:30
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - BÁNK-DALNOKI LA 2 - 1
(2 - 0)
NB III. Keleti-csoport Törölve Makó, Makó Város Sportcentrum MAKÓ FC - Újpest FC II. Törölve
NB III. Keleti-csoport 2022. augusztus 17.
szerda 17:30
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - ESMTK 0 - 2
(0 - 0)
NB III. Keleti-csoport 2022. augusztus 14.
vasárnap 17:30
Szekszárd, Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont Szekszárdi UFC - Újpest FC II. 0 - 1
(0 - 1)
NB III. Keleti-csoport 2022. augusztus 3.
szerda 17:30
Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma Újpest FC II. - METON-FC DABAS SE 1 - 2
(1 - 1)
NB III. Keleti-csoport 2022. július 31.
vasárnap 17:30
Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhelyi Városi Stadion Hódmezővásárhelyi FC - Újpest FC II. 2 - 0
(2 - 0)

#23

Banai

Dávid

#23 Banai Dávid